Ruaj Gjerat ne internet me password

View previous topic View next topic Go down

Ruaj Gjerat ne internet me password

Post  Admin on Sun Jan 10, 2010 9:53 am

p.sh : i haroni shpesh passwordat(e msn , e webit tuaj etc..) dhe doni qe mos ta haroni dhe ta ruani diku qe kur doni ta gjeni prap ne menyr te siguruar.

ehh.. ather fillojm :

futuni ne : www.passwordprotection.com

krijoni 1 akont duke klikuar "Sign Up" , jepi te dhenat..

dhe ather do te krijohet 1 web : akontijuaj.passwordprotection.com

ather shkoni ne panel te administrimit dhe krijoni 1 folder p.sh :
"fjalkalimet" dhe duke klikuar tek "Create Your Protected Folder" dhe ather
shkojm e krijojm disa users duke klikuar ne "Create Your Users".
pasi te kemi mbaruar ather duke klikuar tek "Upload Your Content" do te futemi ne folderin "fjalkalimet" dhe do te uploadojm shembull fjalkalimet tona qe pritojm ti mbajm ne mend .

gjith kto "Create your users , create your protected folder" etj etj gjinden ne faqen e pare kur logirateni tek passwordprotection.com

Admin
Admin

Posts : 149
Join date : 2010-01-05

View user profile http://al-capone.niceboard.net

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum